For My Dogs fleecehaalari kaksikerroksinen uros koiralle

42,90

Muhkea, pehmoinen ja lämmin haalari, joka istuu koiran ylle hyvin, puristamatta tai kaihertamatta mistään. Haalari soveltuu mainiosti autoiluun, kotoiluun kuin kuivilla ja kylmillä ilmoilla ulkoiluunkin.

Musta pörrökankainen haalari, jossa on valkoisen värisiä tähtiä. Kiinteä kaulus, jota voidaan halutessa kiristää kaulalta. Haalari suljetaan selänpäällä olevalla vetoketjulla. Ihana haalari, jonka istuvuutta parantaa sisään ommellut kuminauhat rinnalla ja vyötäröllä.

KokoSelänpituusRinnanympärysEsimerkkirotuja:
1633 cm44 cmKleinpitz, kääpiöpinseri, kääpiövillakoira
2039 cm52 cmKettuterrieri, cockerspanieli

Kuvaus

Fleecehaalari kaksikerroksinen pitää poika koirasi tyytyväisenä ja lämpöisenä. Hillitty, mutta komea kuosinen haalari niin sisä – kuin ulkokäyttöön. Haalarin puntit ovat suorat, joten haalarin pukeminen koiralle on nopeaa. Tupla kerros fleecekangasta on paitsi pehmeää, mutta myös hyvin lämmintä ja kuitenkin mukavan kevyttä koiran yllä.

Lisätiedot

PainoEi saatavilla/-tietoa
MitatEi saatavilla/-tietoa
Koko

16, 20

Materiaali

Fleece

Väri

Musta, Valkoinen

Brand

For My Dogs

Valmistaja For My Dogs, jonka tavoitteena on valmistaa mahdollisimman laadukkaita ja ainutlaatuisia tuotteita, jotka yhdistävät tyylikkyyden, mukavuuden sekä käytännöllisyyden. ”Tuotteiden korkea laatu, tarkka suunnittelu ja tyylikäs ulkonäkö täyttävät muoti -ja laatutietoisimmankin lemmikin ja omistajan vaatimukset.”

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “For My Dogs fleecehaalari kaksikerroksinen uros koiralle”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös pitää...