Jokke Grey, leveä nahkapanta ruskea

19,90

Pienelle koiralle mukavan kevyt panta, jossa on reilusti leveyttä, mikä tuo pantaan käyttömukavuutta. Panta on pehmoista, ohutta ja taipuisaa nahkaa. Leveimmästä kohdasta panta on leveydeltään 4 cm ja kiinnityssoljen kohdalta kapeampi n. 1,5 cm. Kokovalikossa on nähtävillä kunkin pannan säätövara.

Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: , , Avainsanat tuotteelle , , , , , , , , , , ,

Kuvaus

Jokke Grey on leveä, ruskea nahkapanta. Pehmeästä ja taipuisasta nahkasta valmistettu ja erittäin kevyt vinttikoira – mallinen, nahkainen kaulapanta koiralle. Soveltuu mainiosti pienille ja pienehköille koirille.

Lisätiedot

PainoEi saatavilla/-tietoa
MitatEi saatavilla/-tietoa
Koko:

22 – 25 cm, 25 – 28 cm

Brand

Jokke

Koiraystävälliset tuotteet jo sadan vuoden kokemuksella! Aidon pintanahan ominaisuudet tekevät siitä taluttimiin ja pantoihin ylivoimaisen materiaalin; se on miellyttävä talutinta pitävään käteen, pehmeä koiran kaulaan, kestää erilaiset säävaihtelut, tuotetaan Euroopan Unionin alueella ja on  ruokatuotannon sivutuote. Tuotteemme valmistetaan Kälviällä.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jokke Grey, leveä nahkapanta ruskea”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös pitää...