Nahka-Nasta, nahkainen noutajatalutin 0,8×130 cm

17,90

Nahkainen noutajatalutin mallinen näyttelytalutin, joka soveltuu mainiosti näyttelytaluttimeksi isommille koirille. Talutinta voidaan käyttää myös harrastuksissa tai treeneissä, joissa kaivataan lyhyehköä talutinta ja joissa koira halutaan nopeasti ja helposti sekä vapauttaa että kytkeä. Pituutta taluttimella on 130 cm ja se on saatavissa mustana tai ruskeana. Taluttimen leveys on 0,8 cm ja siinä on kromin / hopeanvärinen O-rengas.

Talutin on valmistettu laadukkaasta rasvanahasta ja se on miellyttävän tuntuinen kädessä. Tämä laadukas noutajatalutin on kotimaisen Nahka-Nastan valmistama.

Kuvaus

Kotimaista kädentaitoa edustavan Nahka-Nastan, nahkainen näyttelytalutin kokokiristyvällä pannalla. Noutajatalutin mallinen näyttelytalutin tai muutoin lyhyt nahkainen talutin, vaikka koiraharrastuksiin ja treeneihin.

Lisätiedot

PainoEi saatavilla/-tietoa
MitatEi saatavilla/-tietoa
Väri

Musta, Tummanruskea

Materiaali

Nahka

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Nahka-Nasta, nahkainen noutajatalutin 0,8×130 cm”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös pitää...